Zwykle w sypialni korzystamy z lampek nocnych, jednak czasami rezygnujemy z takiego źródła oświetlenia podobnie jak z lamp wiszących. Stawiamy wówczas na lampę podłogową LED, dzięki której uzyskamy klimatyczne oświetlenie, a jednocześnie praktyczne, dzięki któremu możemy czytać książki w łóżku. Prezentowane w naszym sklepie lampy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw i metalu co gwarantuje ich trwałość przez wiele lat. Jeśli nie możesz znaleźć oświetlenie pasującego do swojego pomieszczenia, skontaktuj się z nami, a postaramy się sprowadzić dla Ciebie odpowiedni model. Projektujemy oświetlenie do domów, sypialni, salonów, które łączą minimalizm, elegancję i funkcjonalność w pięknych i stylowych wnętrzach.

Wybór na lata

Lampy podłogowe stojące mogą być stylizowane tak, aby pasowały do wnętrz w różnym stylu. Najciekawsze jest oświetlenie przypominające to z lat ’20 czy ’60 ubiegłego wieku. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty wiele modeli nawiązujących do stylistyki Great Gatsby, Loft i industrialnej. Amatorzy eleganckich modeli również znajdą coś dla siebie – na przykład lampy stojące do sypialni z linii Classic lub Elegance. Wśród oryginalniejszych propozycji należy wyróżnić lampy podłogowe w kształcie kuli, idealne w przypadku wystroju w modernistycznego.

Najlepszy wybór do twoich wnętrz

Naszym celem jest umożliwienie zaprojektowania wnętrza domów i mieszkań w ponadczasowym, wyszukanym stylu, dlatego zapewniamy jakość na najwyższym poziomie oraz całą paletę inspiracji. Dodatkowo kompleksowe oświetlenie do domu możesz nabyć poprzez stronę, gdzie umieściliśmy wszystkie dostępne dla Ciebie wyselekcjonowane produkty. Oferujemy również pomoc pracowników, by pomóc wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Zapraszamy na: https://www.galerialimonka.pl/lampy-podlogowe